Δυνατή παρουσία της Speedcar

By  |  0 Comments

Η Speedcar Motul Team Greece με τους αθλητές της Χριστόπουλο Κωσταντίνο (2ο)  και Χεκιμιάν Γιάννη (1ο) κατέλαβε τις δύο πρώτες θέσεις στο βάθρο της κατηγορίας kartcross έως 600cc, στον 1ο αγώνα για το Timed Rally Challenge για το 2018.

Το Speedcar XTREM του νικητή ήταν αυτό που πραγματοποίησε και τον ταχύτερο χρόνο της ημέρας ανάμεσα σε όλες τις συμμετοχές.

Ευχάριστη συμμετοχή, κι αυτός με Speedcar XTREM, ήταν αυτή του Κωνσταντίνου Σταύρου, ο οποίος με τα χρώματα των Dirt Games, στην πρώτη του μόλις συμμετοχή σε αγώνα κατέλαβε την δεύτερη θέση στην κατηγορία των kartcross έως 750cc.